RG3216V-2491-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-2491-W-T1
JLCPCB Part #
C4066592
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS