SG73P2BTTD63R4D
MFR.Part #
SG73P2BTTD63R4D
JLCPCB Part #
C4245665
Description
-55℃~+155℃ 63.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS