SG73S2BTTD5R1G
MFR.Part #
SG73S2BTTD5R1G
JLCPCB Part #
C4131323
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS