RN731JTTD2321D50
MFR.Part #
RN731JTTD2321D50
JLCPCB Part #
C3914066
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS