RN73R1JTTD1600C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1600C10
JLCPCB Part #
C2566545
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS