SG73S2BTTD5490D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BTTD5490D
JLCPCB Part #
C4070967
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 549Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS