SG73S2BTTD6490D
MFR.Part #
SG73S2BTTD6490D
JLCPCB Part #
C4031391
Description
-55℃~+155℃ 333mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS