RN732ATTD23R4D50
MFR.Part #
RN732ATTD23R4D50
JLCPCB Part #
C4162734
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS