RK73H2ATTD5491F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD5491F
JLCPCB Part #
C6649263
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS