SG73S2BTTD4992D
MFR.Part #
SG73S2BTTD4992D
JLCPCB Part #
C4078102
Description
-55℃~+155℃ 333mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS