RC1206FR-075K11P
MFR.Part #
RC1206FR-075K11P
JLCPCB Part #
C5862109
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS