SG73S2BTTD4992F
MFR.Part #
SG73S2BTTD4992F
JLCPCB Part #
C4269618
Description
-55℃~+155℃ 333mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS