SG73P1JRTTD2101F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2101F
JLCPCB Part #
C7360011
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS