SG73S2BTTD4990D
MFR.Part #
SG73S2BTTD4990D
JLCPCB Part #
C4111036
Description
-55℃~+155℃ 333mW 499Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS