SG73S2BTTD4993D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BTTD4993D
JLCPCB Part #
C4320132
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 499kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS