ERJ-UP8D1470V
MFR.Part #
ERJ-UP8D1470V
JLCPCB Part #
C3925398
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS