RN73H2ETTD2873D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2873D100
JLCPCB Part #
C4078697
Description
250mW 287kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS