SG73S2BTTD46R4F
MFR.Part #
SG73S2BTTD46R4F
JLCPCB Part #
C4040999
Description
-55℃~+155℃ 333mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS