RK73H1HTTC3402F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3402F
JLCPCB Part #
C7343251
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS