SG73S2BTTD3R01F
MFR.Part #
SG73S2BTTD3R01F
JLCPCB Part #
C4253218
Description
-55℃~+155℃ 3.01Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS