HV732HTTE8663D
MFR.Part #
HV732HTTE8663D
JLCPCB Part #
C4240789
Description
-55℃~+155℃ 500mW 866kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS