SG73S2BTTD3301F
MFR.Part #
SG73S2BTTD3301F
JLCPCB Part #
C4183765
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS