RN73R1JTTD7321F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD7321F100
JLCPCB Part #
C2500111
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS