SG73S2BTTD2801F
MFR.Part #
SG73S2BTTD2801F
JLCPCB Part #
C3922570
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS