RN73R2BTTD3122D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD3122D100
JLCPCB Part #
C2528789
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 31.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS