SG73S2BTTD2801D
MFR.Part #
SG73S2BTTD2801D
JLCPCB Part #
C3944415
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS