SG73S2BTTD2612F
MFR.Part #
SG73S2BTTD2612F
JLCPCB Part #
C3996670
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS