RN73R2BTTD2672D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2672D10
JLCPCB Part #
C2553460
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS