KTR18EZPF8253
MFR.Part #
KTR18EZPF8253
JLCPCB Part #
C4113356
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS