RN732BTTD7772A05
MFR.Part #
RN732BTTD7772A05
JLCPCB Part #
C6195793
Description
-55℃~+155℃ 125mW 77.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS