SG73S2BTTD1823F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1823F
JLCPCB Part #
C4303907
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS