SG73S2BTTD1650F
MFR.Part #
SG73S2BTTD1650F
JLCPCB Part #
C3927904
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS