RN73H1ETTP5601D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP5601D10
JLCPCB Part #
C4071777
Description
5.6kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS