RK73H3ATTE1542D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1542D
JLCPCB Part #
C2582806
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS