RN73R2ETTD4301B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4301B10
JLCPCB Part #
C4009232
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS