SG73S2BTTD14R7F
MFR.Part #
SG73S2BTTD14R7F
JLCPCB Part #
C3968308
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS