RN73H1JTTD1641C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1641C25
JLCPCB Part #
C3928368
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS