RN73H1JTTD4273F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD4273F100
JLCPCB Part #
C3966533
Description
-55℃~+155℃ 100mW 427kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS