SG73S2ATTD9763F
MFR.Part #
SG73S2ATTD9763F
JLCPCB Part #
C4263424
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS