RN731JTTD62R6B25
MFR.Part #
RN731JTTD62R6B25
JLCPCB Part #
C4009860
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 62.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS