RN73H1ETTP2261F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2261F50
JLCPCB Part #
C2516194
Description
2.26kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS