SG73S2ATTD7873F
MFR.Part #
SG73S2ATTD7873F
JLCPCB Part #
C3971803
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS