SG73P2E1RTTD125J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD125J
JLCPCB Part #
C7079107
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS