SLR1TTE2490D
MFR.Part #
SLR1TTE2490D
JLCPCB Part #
C3998272
Description
-55℃~+180℃ 1W 249Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS