SG73S1ETTP33R0D
MFR.Part #
SG73S1ETTP33R0D
JLCPCB Part #
C4296126
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS