SG73S2ATTD6R98F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6R98F
JLCPCB Part #
C4209487
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS