RN73H1ETTP64R9B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP64R9B10
JLCPCB Part #
C4046440
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS