RN73H2BTTD1582B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1582B05
JLCPCB Part #
C4188451
Description
15.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS