RK73G2ATTD2321C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2321C
JLCPCB Part #
C6648594
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS