RK73H1JTTD6R98F
MFR.Part #
RK73H1JTTD6R98F
JLCPCB Part #
C6396241
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.98Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS